Întrebări şi Răspunsuri (de la 2626 la 2640)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
Internet este in camine ?
A întrebat Byzar_HipHop pe 13.08.2011, la 19:14
Ce parere aveti despre facultatea de economie a comertului si turismului la Extensiunea din baltsi a Univ. Al. Ioan Cuza ??La masterat iti poti alege orice specialitate exemplu banci si finante sau numai economia comertului si turismului>???/ ms anticipat
A întrebat liviu2011 pe 13.08.2011, la 14:07
Cei care intreaba de viza si de ce acte au nevoie....aveti putina rabdare,in curand se va afisa lista...:)
A întrebat katy_921 pe 13.08.2011, la 10:07
de ce documente am nevoie pentru viza_???
A întrebat Venssyk pe 13.08.2011, la 09:50
cine a intrat la iasi datimi add pe skype mafyotul_007 :D ..poate ne videm pe acolo :)
A întrebat roman.v pe 13.08.2011, la 08:48
Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
A întrebat pascaru pe 13.08.2011, la 02:50
Imi spune va rog cineva cum pot rezolva problema: am fost admisa dar din cauza unei greseli pe care eu am facuto nu am fost admisa la domeniul care doream.Mai exact doream la economii si am fost admida la industria textila si pielarie.Stie cineva daca ma pot transfera inaintea ainceperii anului scolar??la ambasada mi s-a spus ca sa ma adresez la ambasada sau sa astept in timpul anului scilar dar eu nu vreau nici sa aud de asa institutie..
A întrebat Pollynush pe 13.08.2011, la 00:59
Ce parere aveti despre "Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara "DUMITRU MOTOC"" ?
A întrebat Byzar_HipHop pe 12.08.2011, la 23:55
Rezultatele pentru liceeni au aparut conform metodologiei.
Am asa o intrebare, cei din comisia de admitere v-au spus ca o sa apara pe 12 august sau pe alta data? Ca noua celor ce au depus pentru licenta le-au spus alta data de aparitie a rezultatelor.
A întrebat butterfly pe 12.08.2011, la 22:35
din cei care au fost admisi la extensiunea din univ AIC la Balti,cine stie unde trebuie de depus documentele in original la balti sau la Iasi
A întrebat liviu2011 pe 12.08.2011, la 22:34
salut. cine si ce informatie poseda despre umf iasi?!
merci pentru raspuns :)
A întrebat ludmila_11 pe 12.08.2011, la 20:31
Mama si sora mea au depus actele pt cetatenie la Chisinau,dar nu le-au dat numerele la dosar.Cum pot afla numerele dosarului,pentru a se regasi in lista?
A întrebat elena2010 pe 12.08.2011, la 18:19
Cine a fost admins in cluj gheorghe lazar add skype : adrian270794
A întrebat adriancik69 pe 12.08.2011, la 17:50
ajutati-ma...cine imi zice de ce documente am nevoie pt viza????
A întrebat venssyk pe 12.08.2011, la 16:54
Rezultate admitere AICI: http://www.isjiasi.ro/documente/elevi/repartizarea%20elevilor%20din%20R%20Moldova%20in%20licee%20in%20Romania_12%20august%202011.pdf gasiti-va manual, nu merge cu Ctrl+F.
A întrebat Byzar_HipHop pe 12.08.2011, la 16:32











