Întrebări...
RECOMANDARE: Cititi politica site-ului
Salut tuturor.Am o-ntrebare in privinta admiterii.Am terminat liceul in Romania si acuma intentionez,evident,sa ma-nscriu la facultate.Am dubla cetatenie,moldoveana si romana,si as vrea sa stiu daca intr-un loc pot sa ma inscriu ca moldovean si in altul ca roman,daca se permite asa ceva,sau daca Minsiterul ar putea afla cumva despre asta.Cu alte cuvinte,exista vreun risc in acest sens?Multumesc.
A intrebat: Kopernicus pe 02.07.2011, la 17:48
... şi Răspunsuri

Pierro ti-a raspuns la intrebare...











