Întrebări...
RECOMANDARE: Cititi politica site-ului
noi scoatem individual anexa 1A si 1B la printer, sau de la ambasada o primim?
si in anexa 1B ce-s cu casutele numerotate de pe ultima pagina?si de ce se cer mediile din a 11-a si nu a 12?
multumesc anticipat
p.s.aplica cineva la arhitectura, sau stie pe cineva din anii trecuti?in ce consta examenul pentru basarabeni?am auzit ca se dau 3 probe((una e desen liber
A intrebat: anagurduza pe 10.07.2011, la 19:47
... şi Răspunsuri
de medii stiu ,intrebam anume de fisa 1B ,in ea se cere a 11-a
de examen multi ma-u speriat, sper ca ai dreptate :)(sper din tot sufletul):D
Apropo, de ce iti doresti anume arhitectura? Si ce medie ai?
arhitectura imi place mult ( cu toate ca ma gandeam si la disaign (ar fi mai simplu) ) imi place fizica matematica desenez si visez sa construesc munti :DDDDDDD imi plac greutatile ,si e profesie bine platita,interesanta...nebuna:)
u ce facultate?p.s. am sanse cu asha medii?
Sigur ca ai sanse, mai depinde in ce orase vei da.
Cunosc personal pe cineva, care a fost admis fara sa dea exemen inainte, doar dupa.
In legatura cu mine, nu concurez anul acesta:)












In cat priveste notele: se iau cele din cl. a X-XII-a si, evident ca cele de la BAC.
La arhitectura se dau examene dupa ce esti admisa, asa ca bafta!:)