Întrebări...
RECOMANDARE: Cititi politica site-ului
Salutare!As vrea sa aplic la Facultatea Economie si relatii internationale,preferabil cursul in limba engleza.Deci am 2 intrebari...Prima:Am o medie la BAC cam mica -8,5 si o medie pe anii de liceu 9,5 exista vrio sansa sa fiu admisa cu bursa?Si daca da la ce universitati probabilitatea va fi mai mare?Si intrebarea a doua:Sunt sigura pe abilitatile mele de cunoastere a limbii engleze,insa,din cite stiu trebuie sa dau un test special,pentru competente lingvistice,dupa ce esti admis ,ce sa intimpla daca nu acumulez suficiente puncte?
A intrebat: mya pe 11.07.2011, la 13:47
... şi Răspunsuri













