Întrebări...
RECOMANDARE: Cititi politica site-ului
salut, ajutati-ma va rog , am o problema cu dosarul pentru admitere in romania, am absolvit liceul in cadrul unui colegiu din chisinau, am diploma de la bac cu notele de la bac si o anexa la diploma cu tabelul notelor generale pentru clasele liceale 10-12,liceul lam absolvit 3 ani in urma, cand am mers sa primesc la liceu respectiv foaia matricola , ei mi-au zis ca nu elibereaza asa document, ca tabelul cu notele generale este deajuns, as vrea sa stiu parerea voastra, pot sa depun dosarul doar in baza documentul pre care il am , fara foaia matricola? ms anticipat)
A intrebat: natyff pe 14.07.2011, la 10:33
... şi Răspunsuri













