Întrebări...
RECOMANDARE: Cititi politica site-ului
Salut! Ma numesc Dumitru, sunt din Republica Moldova, am absolvit Colegiul de Informatica,specialitatea Informatica, este posibila admiterea la universitate in Rominia in baza diplomei de colegiu,la specialitatea Informatica. Eu nu am absolvit examenele da bacalaureat, si nici nu doresc,vreau doar ca sa fiu inmatriculat la universitate in baza de diploma de colegiu,la aceeasi specialitate apsolvita in colegiu,doar ca voi face licenta ;), este posibil? Va multumesc mult dragii mei! si daca e posibil scrietimi va rog actele necesare si la care universitate e posibil. Ms mult!
A intrebat: love_for_jesus pe 14.07.2011, la 16:01
... şi Răspunsuri












