Întrebări...
RECOMANDARE: Cititi politica site-ului
Buna, spuneti-mi va rog 1. Unde si cind va aparea repartizarea pe universitati, credeti ca se va schimba mult fata de anul trecut?
2. Ajutati-ma, va rog, macar in limite aproximative, cu ce medie se intra la drept (cu bursa sau fara). Aveti, poate colegi, prieteni care invata la drept. Optez pentru Cluj, Iasi, Sibiu sau Brasov, sau alt centru universitar.
Multumesc mult.
A intrebat: Irynuka pe 14.07.2011, la 17:46












