Întrebări...
RECOMANDARE: Cititi politica site-ului
Salutare tutror!
Am o asa intrebare, de fapt sunt mai multe. 1. Cum sa procedez in situatia mea: am scoala medie terminata acum 1 an si am continuat studiile la o universitate, facand simultan si anul I si ore de BAC, iar la finele anului am sustinut si examenele de BAC si cele de facultate. Cum sa procedez in situatia mea vizavi de fisa cu media de 3 ani de studii de liceu. La anexa de la diploma de BAC este data doar media pe 3 ani de liceu. Nu ar fi o problema sa cer notele pentru a 12-a de la universitate, dar cum sa ma clarific cu clasa a X-a si a XI-a? Caci in atestatul de studii medii este data doar o singura nota care se presupune ca e media din clasa a X-a si a XI-a? si a 2 intrebare: cum credeti am sanse reale de a fi admis la medicina dentara in Romania cu nota media de liceu (3 ani)9,62 si nota medie a examenelor de BAC e 9,75? Multumesc!
A intrebat: varsator pe 17.07.2011, la 14:56
... şi Răspunsuri












