Întrebări...
RECOMANDARE: Cititi politica site-ului
VAAAAAAA ROOOOOOG!!!!! VAAAAAA ROOOOOG din suflet sa ma ajutati cineva ca sunt in panica, depresie si totala dezorientare.... Deci, din anexa 1A, deduc ca actele pentru master se depun direct la institutia de invatamant... Adica??? Iau pachetul de acte si ma duc in Romania, la universitatea vizata si depun direct acolo??? Nu am aceleasi optiuni ca la licenta de a alege trei universitati la dorinta, ca sa depun aici, si dupa, daca sunt acceptata sa merg sa depun originalele in Romania??? S.O.S. ...sunt debusolata :((((( Va rog, va rog, va rog, daca stie cineva cum e procedura... spuneti'mi... Multumiri anticipate!!!
A intrebat: Gamtat pe 18.07.2011, la 22:37











