Întrebări...
RECOMANDARE: Cititi politica site-ului
Buna! cine mai doreste sa invete la UMF din Iasi, facultatea medicina dentara? Raspundeti-mi pls, cred ca avem despre ce discuta:)
A intrebat: marisa92 pe 21.07.2011, la 11:59
... şi Răspunsuri
si tu?
Iar cei ce se lauda cu 10 pe linie, n-au decat:)
mai ales la medicina...fiecare al 2 care a dat la Chisinau doreste si in RO....dar cereri acolo sunt in jur de 700
ai dreptate.. daca ai fi avut peste 9.5 cunosteai si normele ortografice :P
peste 2 min am scris ca am glumit...dar asta nu importa,fiecare intelege gluma in felul sau...
Ti-as zice cv dar nu doresc sa ma mai cert si cu tn..eu normele ortografice le cunosc destul de bine..еу пе нет скриу кум вряу...ши ну ай че cэ мэ коректезь. Дака ай куноаште нормеле ай ынчепе пропозицииле ку мажускулэ
succes












