Întrebări...
RECOMANDARE: Cititi politica site-ului
Salut lume,cei care vor depune actele la Balti rog sa da-ti de stire,cine stie,cit asteptam sa depunem,mai organizam vreaun picnic pe acolo :D
A intrebat: cepavick pe 23.07.2011, la 12:50
... şi Răspunsuri

stii ka moldovenii sunt buni la a se odihni...))))
in orice caz nu uitati haine de baie ))
Ce ziceti de asta? :)))
eu dar aduc rasarita..voi lua vreo 10 palarii de pe dealuri in drum spre Balti,caci deja e in floare..
anyway, bafta la admitere si sa fiti admisi acolo unde doriti ;) sau minim in unul din orasele alese :)
dosarul se depune la 14.00 da? la ce ora veniti :P?
apropo tot la drept, intenţionez!:)
ce specializări mai sunt la drept(Iasi), stie cineva?
baftă la toti! ne vedem , pe 31-2 aug:)))
haideti care ajunge acolo primul sa faca o lista...oare ce naiba..
nu o sa ne mincam acolo pentru un loc sub soare....
Vom face ca oamenii civilizati luati vreo 3 foi A4 si vom face acolo o lista frumusica.
Apropo, eu una observ ca pe acest site stau mai mult astia din nord? Respectiv care depun la Balti? Ca vad ca numai noi facem consilii online. :)












