Întrebări...
RECOMANDARE: Cititi politica site-ului
buna, nu am cum sa obtin foaia matricola, cum credeti are rost sa depun fara ea, doar cu anexa din diploma de bac?
A intrebat: iriadna pe 02.08.2011, la 08:49
... şi Răspunsuri

Non-sens! Chiar daca ai terminat colegiul ai "studii medii de specialitate". Cei de la colegiu sunt obligati sa-ti dea foaia matricola pe toti 3 sau 4 ani care ai invatat.
Cum adica "nu ai cum sa obtii" foaia? Du-te la director si fa scandal daca trebuie. Suna pe diriginte, profesori, fa ceva - nu sta! In cel mai rau caz faci o copie dupa un model si o intocmesti singura.
Draga, lasa supararile pentru mai tarziu pentru ca eu tot de la colegiu mi-am luat foaia ;)
Foaia intocmita desigur ca trebuie sa contina cei trei ani si obiecte liceale si nicidecum obiectele si anul de specialitate. LOGIC!
Si te-as sfatui sa lasi atitudinea asta ca n-o sa te duca tare departe)
Ar trebui sa-ti mai revezi educatia din cei 7 ani, si atit.











