Întrebări...
RECOMANDARE: Cititi politica site-ului
Buna si scuzati de deranj....
Am vazut la TV o fata desteapta care cica:
"Pai nu vreau sa ma duc sa invat in Romania, dar dau documentele, asa, sa fie"
Care naiba "asa sa fie" iat destepti de astia ocupa toate locurile si cand colo nu se duc si locurile ramin neacoperite...
pai oameni buni asa nu se face, nu ai degand nu strica ocazia altora, ai avut la dispozitie mult timp sa te decizi. Locul ala ocupat de tine ramine neacoperit.
Scz pentru deranj.
A intrebat: whitefenix pe 05.08.2011, la 17:19
... şi Răspunsuri
Am intalnit si eu persoane, care afirmau ca aplica pt un loc in Ro, doar ca parintii vreau asta si stiu sigur ca vor intra, dar ce se face cu ceilalti, care isi doresc atat de mult?
P.S. Sa intre cei care au invatat bn, notele le sunt pe merit si care isi doresc enorm de mult, pt acele persoane sa fie cu Doamne ajuta!
Succese si bafta tuturor basarabenilor!!!












Daca a-ti fost admis aici..la o universitate din Md si nu doriti in Ro....nu depuneti ,,asa pur si simplu" caci ocupati locurile altora care intr-adevar isi doresc sa-si faca studiile in Romania...si apoi ginditi-va bine daca merita si daca ve-ti putea face fata(asta tot conteaza).