Întrebări...
RECOMANDARE: Cititi politica site-ului
Dintre cei ce au depus la medicina generala, ce medii avei si ce orashe ati scris?
Am auzit ca sunt foarte multi care isi doresc sa obina un loc la medicina, e adevarat oare?
A intrebat: butterfly pe 07.08.2011, la 01:41
... şi Răspunsuri
Butterfly tu parca dadeai la Drept sau eu ma insel ?
De ce e asa de greu sa recunoasteti ce medii aveti, e un secret sau ce? Acum deja nu e vorba de ulterioare schimbari, depunerea a avut loc, asa ca nu are de ce sa va fie frica.
deacum ti-am spus cum iti va fi norocul.
Whitefenix-pur şi simplu imi era interesant, să-mi descopăr concurenţii(-ţa), întotdeauna e interesant asta, şi apropo, dacă chiar o spuneai tot nu aveai ce pierde...
Bafta si tie la admitere! Tu tot p/u medicina generala ai optat?
Tirgu Mures, Timisoara, Iasi....
A răspuns E-A pe 15.08.2011,
Alegerea ta nu ca e buna, dar ideala....deoarece in Cluj nu cred ca ai sanse , dorde in al 2 tur, dar Targu Mures 100% ca intri, si universitatea e f buna pe langa aceasta. Asa ca mai buna alegere nu ai putea sa faci.












