Întrebări şi Răspunsuri (de la 2596 la 2610)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
salut am pasaport roman cu resedinta in R.M fara buletin deci sint admis la colegiu din Romania as vrea sa stiu daca o sa-mi ofere resedinta in Romania si o sa-mi dea bursa ms
A întrebat galateanu.dan pe 15.08.2011, la 23:33
Mai multe informatii pentru cei care vor fi admisi la Studii in Cluj puteti obtine: http://gibcluj.ro/ sau poti afla informatii vitale sau chiar contacta studenti din Cluj pentru ajutor aici: http://gibcluj.ro/adopta_un_boboc.html
Multa bafta!
A întrebat kkoletz pe 15.08.2011, la 21:50
Buna....cine stie,cate zile,saptamani tre sa astept dupa ce ma programez la consulat p/u a depune actele p/u cetatenie.....aproximativ
A întrebat anita21 pe 15.08.2011, la 21:05
Buna cine a depus actele la limbi moderne in Cluj raspundeti va rog _)
A întrebat Kenshin pe 15.08.2011, la 19:48
am terminat liceul in romania dar nu am fost admis la facultatile care am optat ,decci trebuie sa ma inscriu in turul 2 la facultate in septembrie ? Locurile disponibile unde le pot gasi? Multumesc anticipat
A întrebat dacia89 pe 15.08.2011, la 19:38
mai am o intrebare pentru cei care deja isi fac studiile in Romania, am auzit ca e foarte dificil cu invatatura pentru basarabeni, e corect sau sunt doar niste vorbe spuse in vint pentru a ne speria?
A întrebat prodanel_92 pe 15.08.2011, la 17:59
Salut, cum credeti, o sa apara mai devreme de 1 septembrie rezultatele la studii universitare? Cine a mai depus actele la limbi moderne si aplicate???
A întrebat prodanel_92 pe 15.08.2011, la 17:46
De ce documente avem nevoie pentru viza?,si pe ce data putem sa depunem documentele???
A întrebat venssyk pe 15.08.2011, la 17:24
dar de unde stiti ca trebuie sa avem si cazier juridic????
A întrebat venssyk pe 15.08.2011, la 17:19
Spunetimi va rog daca stie cineva nr de tel la Colegiu Tehnic ,,Gheorghe Cartianu'' Piatra-Neamt mesk anticipat!!!
A întrebat Taniusa pe 15.08.2011, la 16:04
Ce sa fac daca in rezultatele admiterii m-am scris gresit cu "I" in loc de "E" m-am tot interesat dar nimeni nu au avut situatii asemanatoare in anii precedenti....:(
A întrebat inga.boghean pe 15.08.2011, la 12:36
spuneti-mi va rog cineva info. despre cazierul judiciar si ce fel trebuie ro. sau mold.!?va rog
A întrebat energic pe 15.08.2011, la 11:42
Salutare tutror! In speranta ca voi fi admis asi vrea sa stiu de cati bani asi avea nevoie, pe luna, pentru a supravietui in Bucuresti, in afara de cei 65 euro (bursa)? Dar in alte orase? Merci mult!
A întrebat varsator pe 15.08.2011, la 09:43
dupa ce sunt admis ce acte trebuie de pregatit pentru Ro...
A întrebat demon pe 15.08.2011, la 07:51
Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
A întrebat pascaru pe 14.08.2011, la 20:46











