Întrebări şi Răspunsuri (de la 2581 la 2595)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
Salut daca este cineva admis in Colegiul Tehnic ,,Gheorghe Cartianu''Piatra-Neamt ma gasiti pe numele meu de skype taniusha.vrabie
A întrebat Taniusa pe 17.08.2011, la 13:05
salut! Stie cineva daca in caz ca nu voi fi admis in Ro nici in primul si nici in al doilea tur, pot sa intru la facultate la ei la contract? si daca da sunt aceleasi taxe ca si ptr romani? multumesc!
A întrebat vilikan pe 17.08.2011, la 12:26
Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
A întrebat pascaru pe 17.08.2011, la 00:29
buna, spunetimi va rog ce trebuie de facut mai departe dupa ce am fost admisa la liceu in Ro?, ce acte trebuie pentru a pleca in Ro, si unde trebuie sa ma adresez? va rog frumos raspundeti, ms mult))
A întrebat Ellennna pe 16.08.2011, la 23:41
daca am fost admisa la studii in romania la liceu si nu-mi convine orasul in care am fost repartizata, pot fi transferata in alt oras? daca da, care este procedura? sau pot sa particip in turul 2 de admitere ca sa-mi aleg alt oras? multumesc
A întrebat elllennna pe 16.08.2011, la 20:47
Buna!
Spuneti-mi plz, cei care au terminat colegiul, cum se calculeaza media de admitere in ro, si in care categorie a concursului ei intra?
A întrebat whitefenix pe 16.08.2011, la 20:19
salut spunetimi va rog de ce documente am nevoie p/u a pleca la Romania la invatat am fost deja admisa si acum nu stiu ce treb sa fac mai departe ajutatima va rog mult....Mesk anticipat!!!
A întrebat Taniusa pe 16.08.2011, la 19:35
Salut. Eu am cetatenie romana cu resedinta in Bucuresti, dar am depus documentele pt studii universitare ca moldoveanca, de la Chisinau(ambasada). Pot avea probleme cu universitatea?
A întrebat nikileta pe 16.08.2011, la 19:22
ce documente trebuie sa ducem la colegiul unde am fost admisi?
A întrebat maria_m pe 16.08.2011, la 14:26
heeey,cine urmeaza sa fie admis la bucuresti,limbi moderne aplicate,imi puteti scrie si incerc sa va ajut cu ce pot,pupici
A întrebat tania_bby pe 16.08.2011, la 14:03
Cind apar rezultatele admiterii la facultatile din Ro ???????Necesit raspuns cit mai urgent!!!
A întrebat buduviolina pe 16.08.2011, la 13:13
salut prieteni! spuneti-mi va rog....pt turul 2 va aparea o lista noua cu repartizarea locurilor pt studii universitare? mersi!
A întrebat vilikan pe 16.08.2011, la 12:09
Buna,daca am depus actele pt cetatenie la Chisinau si nu mi-au dat numarulul dosarului,cum pot sa-l aflu,ca sa stiu daca sunt in lista pt redobandirea cet romane?
A întrebat elena2010 pe 16.08.2011, la 10:34
ma poti ajuta sa fac legatura cu colegul tau?
A întrebat nelion pe 15.08.2011, la 23:54
salut...am asa o intrebare...in cazul in care nu sunt admisa in primul tur...care este procedura pentru a participa in cel de al 2 tur?? am inteles ca se scrie o cerere...in care se indica nr de inregistrare...si daca dorim avem optiunea de a schimba facultatile si orasele pentru care am optat in primul tur....ms anticipat
A întrebat adaiulica pe 15.08.2011, la 23:40











