Întrebări şi Răspunsuri (de la 2731 la 2745)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
salut!!!
ma intereseaza daca este cineva la contabilitate
spuneti va rog cu ce medii participati shi in ce orashe ati ales sa studiati in rominia
multumesk mult
A întrebat Allex pe 05.08.2011, la 11:14
salut, a aplicat cineva pentru medicina veterinara?
A întrebat valik pe 04.08.2011, la 21:42
Spre exemplu sunt 3 universitati : 1 , 2 , 3 .
Fiecare universitate are câte 2 locuri . Câte unul la bursa şi câte unul fără bursă .
În concurs se înscriu doar 2 oameni .
Primul are media 10 . 00 . Eu am media 5 . 00
Primul bifează pe toate cele 3 universitati şi la bursă şi fără bursă . Eu la fel .
Este evident că el va intra la prima universitate , la bursă .
Acuma pe mine mă interesează EU LA CARE INTRU , LA PRIMA [FĂRĂ BURSĂ] SAU LA A DOUA LA [BURSĂ] _?
A întrebat massachusetts pe 04.08.2011, la 20:15
Bună! am aplicat pt limbi moderne aplicate dar am citit in metodologie că se face o probă de aptitudini…aveți vreo idee cum,cînd și unde se face?
A întrebat Creatsa pe 04.08.2011, la 18:50
cine stie la ce numar din lista s-a ajuns la aceasta ora???????? mi sa spus sa vin maine ca azi n-am sanse sa trec, dar oricum stau cu grija, plzzzzz un raspuns s cine cunoaste!
A întrebat natyff pe 04.08.2011, la 16:21
pentru informatii mai rapide intrati pe chat-ul asta:
http://www.facebook.com/groups/249159458437309?ap=1
A întrebat pascaru pe 04.08.2011, la 14:36
Buna, am privit la tv precum ca: vor fi suplinite locurile la buget pentru absolventii XII care doresc sa-si continuie studiile in RO pina la 5000. Cineva poate sa-mi confirme daca este adevarat si daca se va aloca si burse. Fratele meu depune in acest moment dosarul la consulat pentru Reletii internationale, desi are note bune la obiectele de baza, nu suntem siguri ca va reusi, este visul lui de a studia in RO. Va rog sa-mi confirmati, cine cunoaste mai multe informatie.
A întrebat tatianaursu82 pe 04.08.2011, la 12:06
Buna!
Am nevoie de ajutorul vostru............................as vrea sa stiu daca am nevoie de certificatul pentru sida, pentru studiile universitare?.................ms
A întrebat allesika pe 04.08.2011, la 10:05
Buna, este posibil sa depun actele pentru pasaport romanesc, cu domiciliul in R. Moldova, la Timisoara?
A întrebat corizza pe 04.08.2011, la 09:16
Pentru toti studentii si liceenii care vor fi admisi in Constanta si vor avea nevoie de ajutor ma pot contacta..MD-060193061;RO-0742356371.
A întrebat Braga pe 04.08.2011, la 00:56
am o intrebare ,,va rog sa ma ajute cineva...care e diferentza dintre: limbi moderne aplicate ....shi limba shi literatura (de ex. engleza-franceza)...ms mult:))
A întrebat americangirl pe 03.08.2011, la 20:53
Bună)
Vroiam să întreb ce prezintă ordinul ministrului nr. 4722/29.09.2000 și Notei nr. 36466/04.09.2001,în legătură cu transferul studenților basarabeni de la o universitatea la alta?Și cum în general este acest proces? știu doar că trebuie să se păstreze domeniul fundamental și specializarea…însă în ce constă procedura?..și ce trebuie să faci ca să fii sigur transferat?
A întrebat natty pe 03.08.2011, la 20:46
1spetembrie
A întrebat nelion pe 03.08.2011, la 19:47
imi spune cineva dupa ce se finiseaza admiterea cind vor aparea reultatele????
A întrebat energic pe 03.08.2011, la 19:18
poate sa-mi spuna cineva cite persoane au trecut astazi..sau la ce numar s-a oprit ? aproximativ desigur :) merci anticipat
A întrebat MAGNOLYA pe 03.08.2011, la 17:33











