Întrebări şi Răspunsuri (de la 2716 la 2730)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
hey salut doreshte sa studieze cineva limbi moderne aplicate in timishoara? Cu ce medii participati?
A întrebat amelia pe 06.08.2011, la 21:32
In legatura cu redobandirea cetateniei romane de catre un cetatean moldovean: Sotia mea este cetatean moldovean. Tatal este nascut in decembrie 1940, iar mama in decembrie 1941. Am citit de curand, ca in decembrie 1941 Basarabia era parte din Romania. Se poate cere redobandirea cetateniei pe baza faptului ca mama ei era cetatean roman la nastere, si, mama ei a fost cetatean roman la nastere (1 dec 1941)? Cum poate fi dovedit acest fapt?
A întrebat ovidiu.serbanescu pe 06.08.2011, la 20:58
ma juta cineva?...ce poti sa devii cu specialitatea de studii culturale...please daca cineva imi raspunde...
A întrebat iziumchik pe 06.08.2011, la 20:56
buna , nu stiti a depus cineva dosare cu media de 7 in sus pentru medicina???? am vazut ca erau foarte multi care candidau la medicina anul asta . ms
A întrebat mere_lica pe 06.08.2011, la 18:05
salut!!! dintre cei ce au depus deja actele spunetimi va rog cerea pt facultate pe cite foi era(una pe o parte si pe alta sau doua separate)? mersi ms ms ms!Bafta
A întrebat vilikan pe 05.08.2011, la 23:26
Salut!!! doreste cineva la relatii internationale si studii europene??? si daca da cu ce medie participati???
A întrebat kate pe 05.08.2011, la 22:05
Cine aplica stiinte economice?
A întrebat Lady_Viola pe 05.08.2011, la 21:42
Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
A întrebat pascaru pe 05.08.2011, la 20:17
admitem asa un caz.......in caz ca particip la turul 1 si nu intru atunci pot participa la turul 2 daca vor fi acordate locuri ???
ms mult !!!
A întrebat Allex pe 05.08.2011, la 18:18
Buna si scuzati de deranj....
Am vazut la TV o fata desteapta care cica:
"Pai nu vreau sa ma duc sa invat in Romania, dar dau documentele, asa, sa fie"
Care naiba "asa sa fie" iat destepti de astia ocupa toate locurile si cand colo nu se duc si locurile ramin neacoperite...
pai oameni buni asa nu se face, nu ai degand nu strica ocazia altora, ai avut la dispozitie mult timp sa te decizi. Locul ala ocupat de tine ramine neacoperit.
Scz pentru deranj.
A întrebat whitefenix pe 05.08.2011, la 17:19
spune-ti va rog cu pasaportul romin pot trece granita la ucraina?
A întrebat mihalachi pe 05.08.2011, la 17:14
20 august - 1 septembrie, cam aste e perioada cand ar trebui sa apara, sigur nu se stie inca.
A întrebat pascaru pe 05.08.2011, la 16:11
stie cineva o data precisa cind vor aparea rezultatele?????
si unde? eu nu prea am inteles.pentru studii universitare.ms
A întrebat mariancik.m pe 05.08.2011, la 15:24
daca nu am participat in turul 1, pot participa in turul 2?
merci :)
A întrebat ludmila_11 pe 05.08.2011, la 13:57
lume cinde mai e din cahul???? Cind va duceti sa va scriti in lista azi am fost la universitate si ei asteapta elevii sa o fc dar cind? cei ce sunt la Cahul si doresc la liceu , colegiu in Romania va rog dati add pe skype la krystynyka362
A întrebat cristina.popa pe 05.08.2011, la 12:33











