Întrebări şi Răspunsuri (de la 2701 la 2715)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
Salut! Din experienta anilor trecuti Va rog sa imi spuneti, cine stie, in turul II cum se dau burse si la specialitatile supersolicitate, cum ar fi medicina, chiar daca in turul I au fost toate locurile ocupate? Daca da - atunci in ce numar. Ma refer la medicina generala si cea dentara. Si cum se repartizeaza bursele la diferite universitati? Daca in acest an la Iasi au fost repartizate 20 burse si la Bucuresti - 8, Cluj - 3, atunci la ce suplinire de burse sa ne asteptam in turul II.
Multumesc!
A întrebat varsator pe 07.08.2011, la 23:27
Cine stie ceva despre extensiunea univ.AIC de la Balti. Pina pe ce data pot fi depuse doc. A depus cineva?
P.S Irina Bistritchi as avea citeva intrebari la tine ce tine de admitere...ai putea sa-mi dau id-ul tau de skype daca desigur esti dispusa sa ma ajuti...
A întrebat Cris_e pe 07.08.2011, la 22:05
rog ajutor la cei care au intrat la Testimiteanu. Stie cineva cum se clarifica treaba cu caminele?
cum se inscrie cum se dau?
A întrebat whitefenix pe 07.08.2011, la 19:10
in al 2 tur sint si locuri cu bursa?
A întrebat lilik pe 07.08.2011, la 19:03
studiile universitare incep in 26 septembrie
A întrebat Kamaz pe 07.08.2011, la 15:48
Pentru cei care nu stiu:
Studiile preuniversitare acest an incep pe 12 septembrie.
Studiile universitare incep pe 3 octombrie.
Bafta tuturor.
A întrebat katy_921 pe 07.08.2011, la 15:28
In caz ca nu resesc turul I de unde se ea cererea pentru participarea la turul 2 si pe care e-mail sau fax se trimite?
A întrebat emi-lia pe 07.08.2011, la 14:48
A optat cineva pentru LIMBA si LITERATURA in TARGOVISTE? Si ku ce medii?
A întrebat marianan91 pe 07.08.2011, la 12:11
Cine aplica pentru Finante, in ce orase si cu ce medii?
A întrebat Clara pe 07.08.2011, la 10:42
Salutare! A depus cineva la medicina dentara? Daca da - atunci in ce orase si ce medii aveti? Cu media de concurs, dupa formula din Metodologie, de 9,2 am sanse de a fi admis?
A întrebat varsator pe 07.08.2011, la 10:26
Dintre cei ce au depus la medicina generala, ce medii avei si ce orashe ati scris?
Am auzit ca sunt foarte multi care isi doresc sa obina un loc la medicina, e adevarat oare?
A întrebat butterfly pe 07.08.2011, la 01:41
http://basarabenisibiu.wordpress.com/
A întrebat ionlozovanu pe 06.08.2011, la 23:26
a depus cineva la stiinte sociale si politice pentru Constanta?
A întrebat iziumchik pe 06.08.2011, la 23:23
salut..am si eu o intrbare...care stie......eu sunt din centru dar vreau sa depun actele pentru cetatenie la nord....se poate??? ms anticipat
A întrebat adaiulica pe 06.08.2011, la 22:56
bunaaa..a depus cineva in Bucuresti la Stiinte ale comunicarii??
A întrebat nitza17 pe 06.08.2011, la 22:41











