Întrebări şi Răspunsuri (de la 2686 la 2700)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
buna...cine poate sa-mi raspunda la o asa intrebare,please: cind am depus actele pentru admitere universitare mi sa dat un numar de inregistrare,si ce prezinta acest numar?... adica mai concret a cita persoana am fost s-au numar de inregistrare pentru ei?
A întrebat iziumchik pe 09.08.2011, la 01:04
Salut!Spuneti-mi va rog,daca sunt elev la liceu in Romania de ce acte am nevoie pentru redobindirea cetateniei?
Sunt aceleasi ca si pentru restu sau mai am nevoie si de alte acte?
A întrebat CristiT pe 09.08.2011, la 00:33
Salutare,a ales cineva colegiul economic administrativ din Iasi si ce medii aveti?astept rs
A întrebat TiNa4kA pe 08.08.2011, la 22:52
Chiar nimeni n-a optat pentru Finante? Ce medii si ce orase ati scris?
A întrebat Clara pe 08.08.2011, la 21:47
care este situatia cu caminele? cum sunt conditiile?
A întrebat mariancik.m pe 08.08.2011, la 20:26
Salut!Dupa parerea voastra in care din aceste orase e mai eficient de a studia medicina:Iasi ,Brasov sau Galati?,,Mersi anticipat!
A întrebat criss pe 08.08.2011, la 19:34
Salut, as vrea si eu sa stiu de unde as putea sa aflu cind vor fi rezultatele admiterii in Romania pentru studii preuniversitare? Stie cineva?
A întrebat inga.boghean pe 08.08.2011, la 19:25
Cine a depus actele direct la Romania?Din cite am inteles acum trebuie sa mearga turul 2 de admitere.Cum poate un elev basarabean sa depuna actele direct la universitate?
A întrebat mya pe 08.08.2011, la 16:49
daca intru in primul tur la un domeniu si vreau sa dau cerere in al 2 tur la alt domeniu ce pot sa fac ?????
A întrebat liviu2011 pe 08.08.2011, la 14:23
am o intrebare despre extensiunea univ. AIC la balti,cam ce sanse sunt de a te angaja in cimpul muncii si mai ales de a lucra la Banca,este posibil si in Moldova,am inteles ca acolo se invata economia comertului,turismului.
A întrebat liviu2011 pe 08.08.2011, la 14:21
Salut tuturor. Am si eu o intrebare. Daca nu sunt admisa nici din prima sesiune nici din a 2a cum as putea sa plec in Romania la taxa. De pe ce data se face admiterea si trebuie sau nu examen de intrare. mersi anticipat.
A întrebat Michelle pe 08.08.2011, la 14:08
Pentru cei care au ales SIBIUL, pentru alte intrebari si informatii: http://basarabenisibiu.wordpress.com/
A întrebat Mihaela pe 08.08.2011, la 13:09
Buna,face sau a facut cineva Masterat in drept in Bucuresti?
A întrebat alondra pe 08.08.2011, la 11:35
Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
A întrebat pascaru pe 08.08.2011, la 04:02
Am o intrebare,turul 2 cum se va organiza,vom depune la fel documentele,vom scri iarasi cerere,si as dori informatie corecta de pe saituri oficiale...ms anticipat
A întrebat liviu2011 pe 07.08.2011, la 23:33











