Întrebări şi Răspunsuri (de la 2671 la 2685)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
buna tuturor!as dori sa aflu daca careva din studentii anilor precedenti au studiat prima luna in md si respectiv contractul cum a fost achitat,daca vi s-a restituit restul banilor ?si cine v-a studia la economie la usm pina la startul studiilor in ro?
A întrebat step pe 10.08.2011, la 14:33
A depus cineva la Extensiunea din baltsi pentru Al. Ioan Cuza ?? Ce parere avetsi de aceasta oferta )))
A întrebat sireoshka pe 10.08.2011, la 13:49
Buna ziua, am o intrebare:
De ce acord am nevoie kind depun aktele pentru viza?
Multumesc anticipat!!!!!!!!!!
A întrebat alexander996 pe 10.08.2011, la 13:21
da eu vreau sa depun documentele in kisinau ...da asa aproximativ la ce keltueli voi ajunge?
A întrebat Pavel_93 pe 10.08.2011, la 13:19
cine a optat pentru fac de drept shi in ce orashe?
A întrebat cris_cris pe 10.08.2011, la 12:27
intrebare: sunt studenta in Romania si parintii vor sa vina in vizita si au nevoie de viza. E nevoie de invitatie din partea mea sau numai de adeverinta de la facultate si copie de permis de sedere? ms anticipat
A întrebat liudikp pe 09.08.2011, la 22:39
am o intrebare,daca sunt admis in primul tur,nu este posibil sa dau cerere la un alt domeniu?????ms anticipat
A întrebat liviu2011 pe 09.08.2011, la 22:30
Salut!
Imi spune si mie cineva,daca vreau sa depun actele pentru redobandirea cetateniei romane la noi in Chisinau,atunci trebuie sa achit careva taxe???
A întrebat anita21 pe 09.08.2011, la 21:48
Salut la toti..am inteles ca la studii universitare pretind foarte multi la Medicina..si eu de asemenea...M-ar interesa cu ce medii de concurs si in ce orase ati aplicat??!
A întrebat tane4ka pe 09.08.2011, la 21:31
salut imi zice cineva daca sau dat locuri la master pentru cei care au absolvit licenta in moldova?
A întrebat dan pe 09.08.2011, la 17:36
la cit timp se face pasaportul romin? si la ce pret ajunge daca mil fac singur?
A întrebat Pavel_93 pe 09.08.2011, la 14:48
salut.. spuneti vă rog pe ce dată se încep a primi documentele la al 2-lea tur în România?? merci mult
A întrebat dymcik pe 09.08.2011, la 14:40
Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
A întrebat pascaru pe 09.08.2011, la 14:06
spuneti-mi va rog ..e adevarat ca actele pt cetatenie se vor primi doar pin in luna septembrie?
A întrebat ricica pe 09.08.2011, la 13:57
http://www.edu.ro/index.php/articles/15882
A întrebat vilikan pe 09.08.2011, la 10:07











