Întrebări şi Răspunsuri (de la 2656 la 2670)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
in cazul in care am finisat un liceu unde se preda in limba rusa pot participa la admitere?
A întrebat marcelusa pe 11.08.2011, la 20:31
Salutare,cind vor fi afisate rezultatele admiterii pentru invatamintul preuniversitar?
A întrebat TiNa4kA pe 11.08.2011, la 18:42
spuneti-mi va rog.....cind vor fi afisate rezultatele admiterii?
A întrebat diana_angel pe 11.08.2011, la 16:57
Salut!
Pentru a depunde actele p-u cetatenie,trebuie de facut programare?
A întrebat anita21 pe 11.08.2011, la 11:58
Buna. As vrea sa stiu daca locurile suplimentare acordate vor fi pentru turul I sau pentru turul II, deja. Multumesc.
A întrebat Irynuka pe 11.08.2011, la 11:02
buna,vreau sa stiu care sunt documentele necesare pentru ambasada(pentru elevi cit si pentru parinti),asta daca reusesc la studii in Rominia
A întrebat venssyk pe 11.08.2011, la 09:40
Salut,eu vreau sa invat in Romania,dar la buget sansele sunt mici,ce trebuie sa fac pentru a fi admis la contract? multumesc anticipat
A întrebat janeau99 pe 11.08.2011, la 04:33
sall,,,as vrea sa aflu cine a depus docum. si vrea sa intre la colegiul ,,Dimitrie Cantemir '' suceava la economie!?si cam ce medii aveti?
A întrebat milsami pe 10.08.2011, la 21:06
am o intrebare dar informatii despre cei care au fost inclusi in lista pentru juramint pentru cetatenie unde pot gasi.ms anticipat
A întrebat liviu2011 pe 10.08.2011, la 17:27
Hey copilashi in ce orashe ati depus la limbi moderne aplicate shi cu ce medii ??
A întrebat amelia pe 10.08.2011, la 17:13
Salut, cine a depus la studii liceale in Cluj-Napoca?
A întrebat alexandrucj pe 10.08.2011, la 17:09
Salut,cine e informat si ma poate ajuta va rog...Sunt anul 2 la colegiu si mi'am schimbat pasaportul(md ala albastru),prin asta si familia cu o mica schimbare de litera,intrebarea e,daca voi putea intra in Romania cu permisul fara litera schimbata,cu vechea familie?Si daca nu,apai ce sa fac?
A întrebat Danie pe 10.08.2011, la 17:07
Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
A întrebat pascaru pe 10.08.2011, la 15:13
Stie coneva daca este adevarat ca au dreoul sa depun actele pentru redobandirea cetatenie doar persoanele care sunt nascute pan in ani 40 adica parinti sau buneii persoanei in cauza...CA am auzit ca daca sunt dupa ani 40 buneii sau parinti nu are dreptul...?
A întrebat Alyona pe 10.08.2011, la 15:00
buna,am si eu o neclaritate...cind am depus documentele doamna care ne-a inregistrat mi-a zis ca pe data de 13 si 14 august dupa ce sunt admisa pot sa-mi schimb scoala,adica cineva care are viza pleaca in Rominia la scoala unde vreau sa invat(asta nu in scoala unde am nimerit) pentru mine si scrie o cerere pentru a ma transfera in scoala respectiva...problema este ca data de 13 si 14 sunt simbata si duminica,oare vor lucra????va rog ajutati-ma...
A întrebat venssyk pe 10.08.2011, la 14:51











