Întrebări şi Răspunsuri (de la 2791 la 2805)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
salut... spune-ti vă pe ce dată se începe al doilea tur la România..??? merci mult
A întrebat dymcik pe 01.08.2011, la 22:57
spunetimi va rog pentru xerokope la pashaport care pagini kite pagini shi care anume trebuie de xeroxat
va multumesc mult
A întrebat mya pe 01.08.2011, la 22:21
Spunetimi Varog .De ce acte am nevoie ca sa depun la universiatile din Romaniea,
A întrebat Serii pe 01.08.2011, la 21:51
da totul a fost sooper
A întrebat TiNa4kA pe 01.08.2011, la 20:56
si totusi, este o problema daca cineva de la sud depune dosarul la nord?
A întrebat valik pe 01.08.2011, la 20:43
Iuhuu am dat azi dosarul...uff deam astept rezulatatele :D
A întrebat TiNa4kA pe 01.08.2011, la 20:36
Salut!Cine a depus deja...ce fel de foaie matricola ati avut?
A întrebat mihaela111 pe 01.08.2011, la 19:57
salut... spune-ţi vă rog cînd vor fi rezultatele admiterilor 2011 în Romînia, şi pe ce dată şi începe al doilea tur? merci mult
A întrebat dymcik pe 01.08.2011, la 19:40
Spuneti-mi va rog in cazul daca sunt de origine de la nord,as putea depune dosarul in Chisinau deoarece la moment ma aflu aici?
A întrebat Pavel5 pe 01.08.2011, la 19:35
Intrebare pentru cei care au depus..stidii preuniversitare..
comisia de admitere a cerut doua declaratii sau una..si daca doua care sunt ele?
A întrebat Alinutsa pe 01.08.2011, la 19:10
salut..care au depus deja...am nevoe de ajutor.....va rog scrieti-mi pe skype adriana_trofin sau pe mess adaiulica@yahoo.com ms mult
A întrebat adaiulica pe 01.08.2011, la 17:37
Bună! vreau să aplic pt limbi moderne aplicate și am citit in metodologie că se face o probă de aptitudini…aveți vreo idee cum,cînd și unde se face?
A întrebat Creatsa pe 01.08.2011, la 17:30
salut, din cei care ati depus deja dosarul sau care cunoasteti, cine poate sa ma ajute, am nevoie cand depun copiile legalizate sa prezint originalul la documente, ms anticipat!
A întrebat natyff pe 01.08.2011, la 16:18
salut.....din cei care deja au depus....spuneti-mi va rog...am foaia matricola cu notele dar nu sunt calculate mediile...ce fac? a. pot sa completez eu jos pe copia legalizata
b. pot sa completez eu jos pe original si sa legalizez din nou
c. trebue sa cer de la liceu o alta foaia de matricola si sa o legalizez....ms anticipat
A întrebat adaiulica pe 01.08.2011, la 16:09
Daca am depus actele pentru admiterea din vara si am confirmat-o,pot sa mai depun actele pentru sesiunea din septembrie(daca va fi)?
A întrebat mya pe 01.08.2011, la 14:32











