Întrebări şi Răspunsuri (de la 2806 la 2820)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
Salut!Ma ajuta si pe mine cineva?Poate totusi exista cineva pe site-ul asta la Relatii internationale(cu toate ca absenta unor astfel de elevi ma bucura,intr-un fel,insemnind ca nu prea va fi concurenta la aceasta facultate).La ce Universitate studiati si cu ce medie ati fost admisi?
A întrebat mya pe 01.08.2011, la 13:21
nu ati auzit...se fac deja listele la chisinau????/
A întrebat CiKs pe 01.08.2011, la 12:47
salut, stie cineva daka e obligatoriu testul SIDA?
A întrebat nikileta pe 01.08.2011, la 12:38
Imi ziceti va rog, daca certificatul de nastere e in chirilika, dar numele ,prenumele, data nasterii e in romana. E o problema mare?
A întrebat MikiB pe 01.08.2011, la 11:19
buna, aplica cineva la politehnica Bucuresti?
A întrebat iriadna pe 01.08.2011, la 10:58
salut cine a fost ieri si a depus actele? imi puteti spune vi sa cerut certificatul de SIDA.. ati avut nevoie de el , da sau nu?
A întrebat vikkkusea pe 01.08.2011, la 10:39
pentru informatii mai rapide intrati pe chat-ul asta:
http://www.facebook.com/groups/249159458437309?ap=1
A întrebat pascaru pe 01.08.2011, la 02:22
Daca foaia matricola e in original (fiindca detin 2), nu e legalizata, e o problema?
A întrebat Clara pe 31.07.2011, la 23:44
Buna,as dori sa stiu cine depune actele la Gura Humorului-Stiintele Sociale????
A întrebat Venssyk pe 31.07.2011, la 22:19
Spuneti-mi va rog daca in loc de certificatul de nastere am legalizat buletinul de identitate nu va fi oare nimic? eu vreau sa depun la studii preuniversitare...va rog sa-mi raspunde-ti!!
A întrebat TiNa4kA pe 31.07.2011, la 22:15
Salut!,,spuneti-mi va rog cererea de inscriere trebuie indeplinita din timp la ambasada sau o putem indeplini atunci cind depunem actele pentru admitere?,,mersi anticipat!
A întrebat criss pe 31.07.2011, la 22:04
Salut! imi poate spune cineva sau da creun link.cum arata foaia aia matricola?? va rog frumos!! pt ca la mn la scoala mi-a spus ca ei nu au facut niciodata asa ceva...VA ROG MULT!!
A întrebat Pollynush pe 31.07.2011, la 20:58
Salut...stie cineva ..care ar fi o eventuala medie de intrare la Universitatea de Medicina..(din oricare oras) la facultatea "Medicina Generala"??!!
A întrebat tane4ka pe 31.07.2011, la 20:31
Salutare...incearca cineva sa aplice medicina in Brasov?merci anticipat ;)
A întrebat crinu pe 31.07.2011, la 18:32
Buna, cine aplica pentru St. Economice, Finante... in ce orase si cu ce medii?
A întrebat Clara pe 31.07.2011, la 18:14











