Întrebări şi Răspunsuri (de la 2911 la 2925)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
Lume!!! Cine depune la Univerul ASACHI, Iasi (cu shanse de admitere xD) adaugatsima in skype... (kaut un koleg de kamin) Sunt din Baltsi
serghei.petrovi4
A întrebat SireoShKa pe 26.07.2011, la 22:45
salut! spuneti va rog de ce acte am nevoie pentru a pleca la studii in romania . mersi
A întrebat eug.n199 pe 26.07.2011, la 22:18
Mai intreb odata, poate cineva stie, pot aplica pt acelasi oras , specialitati diferite din acelasi domeniu ,la aceiasi universitate?
A întrebat inguta pe 26.07.2011, la 20:52
va rog ajutati-ma, eu am facut facultate la Chisinau, si vreau sa fac o alta facultate in Romania, cum procedez in cazul asta, care este metodologia de admitere, pot spera la bursa sau camin, dupa cate am auzit a doua facultate este cu taxa, sau se poate si la fara taxa, multumesc
A întrebat sashio pe 26.07.2011, la 20:04
buna , stie careva unde se afla centru national de hiv sida? ca sunt 2 paremise , unul la rascani si altul de langa strada gh asachi ???
A întrebat mere_lica pe 26.07.2011, la 19:15
Testul Sida trebuie legalizat la notar?
A întrebat inguta pe 26.07.2011, la 18:11
Lume am o mica intrebare. Pot aparea probleme daca am documentele legalizate la 2 notari diferiti?
A întrebat E-A pe 26.07.2011, la 17:56
Lume am fost azi intimplator prin Balti si am trecut pe la Alecco Russo si decanul mi-a spus ca nici nu stiu nimic...si daca va fi cv va fi pe data de 1,2,3...
poate cnv care traieste prin Balti sa se duca si maine poimaine sa vada care e situatia?
A întrebat lucianutz pe 26.07.2011, la 17:49
si totusi e necesara foaia matricola caci eu nu am,am doar diploma de bac cu anexa respectiva
A întrebat liviu2011 pe 26.07.2011, la 17:30
Buna
spuneti-mi va rog cum sa calculez media de admitere la medicina in Tirgu-Mures, daca media pe 3 ani si bac e 9.75...
am auzit ca media se scade foarte tare...e posibil sa ajung sub 9.5?
A întrebat lucianutz pe 26.07.2011, la 17:22
buna la toti ,intrati pe acest link si spunetimi daca e korect ori nu ,atitea surse si nici nu a idee cei drept si ce nu http://chisinau.mae.ro/index.php?lang=ro&id=127179
A întrebat pan_dora pe 26.07.2011, la 17:03
SaluT! Lume spunetsi va rog, daka in foaya matrikola lipsesk notele de la bak, trebuie sa fak alta ??? Va rog mult sa-mi raspundetsi.. cei care shtiu 100 % sau cei care au depus deja in anii trekutsi.
A întrebat SireoshKa pe 26.07.2011, la 15:34
imi spune si mie cineva precis testul Sida este neparat de-l facut p/n ca aud diferite versiuni ca nu trebuie cei din anul trecut care au depus dosarele zic ca nu este necesar dar mai vad ca altii zic ac este necesar vreau ras[puns concret va ROg???p/n studii preuniversitare
A întrebat energic pe 26.07.2011, la 14:59
kare este lista totala de documente pentru studii de masterat la extensiune si cind se incepe depunerea lor ?
A întrebat volceonok pe 26.07.2011, la 14:40
Buna! Knd dau la fakultate in Romania e necesar diploma de BAC in original sau merge si kopie legalizata? va rog raspundeti-mi! ms
A întrebat marianan91 pe 26.07.2011, la 14:26











