Întrebări şi Răspunsuri (de la 3076 la 3090)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
vreau sa stiu parerea unde am mai multe sanse la drept dau la stomatologie?cu media la bac 8,25 si media liceu 8,96 si in ce orase?
A întrebat liviu2011 pe 20.07.2011, la 10:28
dosarul este necesar de a-l pune intr-o mapa, un plic.. sau nu conteaza?
A întrebat galina92 pe 20.07.2011, la 10:26
da diploma de bacalaureat va trebui sa o aratam?sau nu o vom lua deloc la consulat???
A întrebat liviu2011 pe 20.07.2011, la 10:25
E necesar la consulat sa prezentam si diploma de bacalaureat in original cand vom trimite pachetul de documente?
A întrebat Tan4yk pe 20.07.2011, la 10:21
Acordul scris al parintilor/tutorelui pentru inscrierea elevului/elevei la concursul de admitere in Romania (declaratie notariala);
declara.ia notariala a parintelui (tutorelui legal) privind .colarizarea in Romania a elevului (ei) minor(e)
Trebuie de facut aceste 2 documente..sau doar 1 ?
imi spune cineva concret ce trebuie ..va roggggggg. ms mult =**
A întrebat barby pe 20.07.2011, la 09:53
E posibil ca o alta pesrsoana sa aplice in locul meu????????
A întrebat mihai19 pe 20.07.2011, la 09:37
ajutatima va rog.Ce fel de Adeverinta medicala trebue pentru depunerea dosarului.ce analize tre sa contina?investigatii?
A întrebat Berlinschi pe 20.07.2011, la 09:16
ajutatima va rog.Ce fel de Adeverinta medicala trebue pentru depunerea dosarului.ce analize tre sa contina?investigatii?
A întrebat Berlinschi pe 20.07.2011, la 09:15
Liceul SF.Sava este acceas institutsie ca si Colegiul SF.Sava ??
va rog mult ..spuneti-mi .am urgent nevoie de raspuns ((
A întrebat barby pe 20.07.2011, la 09:14
Si totusi nu mai inteleg admiterea in Romania prin consulatul din Balti e de pe 21-31 iulie sau 31 iulie-8 august??
A întrebat Revina pe 20.07.2011, la 07:50
Stie cineva la tehnica dentara admiterea se face pe baza de examen ? ms
A întrebat lampard pe 20.07.2011, la 01:26
Stie cineva ce obiecte se invata la cadastru? ms
A întrebat lampard pe 20.07.2011, la 01:24
cine este inteersat de farmaceutica sau de managem,ent si administrare, im poate spune ine cunoaste cums ecalucleaza media.. in principiu am gasit pe siteul facultati insa nu stiu daca e chiar acea formula de care trebie sa a conduc..?!
A întrebat Dorinel pe 20.07.2011, la 00:51
cine vrea la liceu in Romania?
si anume in ce oras?
A întrebat barby pe 20.07.2011, la 00:13
buna))
va rog sa-mi rsp concret si precis la intrebare ; )
Cind,data ...va avea loc depunerea dosarului la ConsulatulROMANIEI din Chisinau?
A întrebat barby pe 20.07.2011, la 00:12











