Întrebări şi Răspunsuri (de la 3061 la 3075)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
cine stie la universitatea dunarea de jos din galati este si stomatologie,cite locuri sunt rezervate pentru studentii din Basarabia,ce sanse sunt acolo de a intra cu media generala de 8,6 sau sa dau in alte orase,dar ce sanse am la drept sau medicina generala??????ms anticipat
A întrebat liviu2011 pe 20.07.2011, la 17:04
Admiterea la rezidentiat la medicina, cind se face? va rog lasatimi informatie.
A întrebat maruigres pe 20.07.2011, la 16:43
http://play.md/video/7a57e15b-3bcb-4236-ae64-672e7be84267
nu mai inteleg nimic ! in metodologie incepe scrie ca admiterea incepe pe 31 iulie - 8 august !
la stirile pro-tv spune altc ceva ! (priviti link-ul de mai sus )
lasati raspunsurilie si parerile voastre !
A întrebat Sandi pe 20.07.2011, la 16:33
Salut. Îmi puteţi spune, pentru studii la master putem depune actele la ambasadă??? Mulţumesc anticipat
A întrebat geto-dacul pe 20.07.2011, la 16:32
testul sida este necesar si pentru invatamint preuniversitar?
A întrebat Alinutsa pe 20.07.2011, la 15:43
Este necesar ca in foaia matricola sa fie introduse notele de la bac?
A întrebat inguta pe 20.07.2011, la 15:13
VA ROG MULT AJUTATI-MA...Stiu ca au inceput admiterile la Universitatea Dunarea de Jos,spuneti-mi va rog de ce documente am nevoie pentru a participa la concursul de inscriere?
A întrebat Lilika_kisss pe 20.07.2011, la 14:52
va faceti testul sida sau nu?
A întrebat inguta pe 20.07.2011, la 14:43
In original trebuie sa fie doar declaratia,in rest toate copii legalizate?
A întrebat Alinutsa pe 20.07.2011, la 12:35
Dintre aceste universitati:1)Un. Craiova2)Un.Pitesti3)Un. Sibiu 4)Un.Tg.Jiu 5)Un Tg Mures pe care mi a-ti recomanda-o?Si daca studiaza cineva acolo,toate aceste universitati acorda camin? Ms anticipat
A întrebat mya pe 20.07.2011, la 12:24
salut! imi poate spune cineva,ce document mai este si "adeverinta de absolvire a liceului"??? pleasee..!
A întrebat speranta pe 20.07.2011, la 12:04
Stie cineva ce obiecte se invata la cadastru? ms
A întrebat lampard pe 20.07.2011, la 11:32
De ce fel de aczier e nevoie? moldovenesc ? si pt cind?
A întrebat inguta pe 20.07.2011, la 11:24
da ce pe 31 iulie care e duminica se poate de dus documentele sau abia de pe 1 iulie de luni?
A întrebat lilik pe 20.07.2011, la 10:42
31 iulie cade duminica precis ca de pe 31 se incepe admiterea?si cum sa inteleg in toate consulatele la balti,chisinau,cahul,depunerea actelor se va desfasura de pe 31-8 august.??????
A întrebat liviu2011 pe 20.07.2011, la 10:34











