Întrebări şi Răspunsuri (de la 3046 la 3060)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
am inteles...ma bucur ca port si eu numele asta de familie...
A întrebat iziumchik pe 21.07.2011, la 01:42
salut! sun sanse la economie, cu media de 8,00 la BAC si 8,84 pe 3 ani de zile, in Iasi, Bucuresti sau Cluj?
A întrebat sika23 pe 21.07.2011, la 00:45
salut tuturor///spunetii daca sunt cineva care doresc sa depuie in Sibiu,la ce fac. si ce medie aveti????????mrss mult!!!
A întrebat dimcikG pe 21.07.2011, la 00:02
Spuneti0-mi va rog furmos ce documete trebuie sa pregateasca perintele pentru asi deschide viza concomitent cu noi?1 adica studentii? si unde pot gasi aceasta informatie pmai detaliat?
A întrebat Dorinel pe 20.07.2011, la 22:19
Speneti-mi si mie va rog ce e aia bonificatie,si cum se calculeaza la media de admitere...astept rs
A întrebat TiNa4kA pe 20.07.2011, la 22:18
Salut , cine cuoaste , spuneti-mi va rog, dupa ce formula trebuie sama conduc casa af;u media pentru facultati, dup;a media scrise pe saitul facultailor? sau este o alta medie.,..?!
A întrebat Dorinel pe 20.07.2011, la 21:58
Care sunt orasele unde ne putem inscrie pentru a invata la universitate?
A întrebat natalita_525 pe 20.07.2011, la 21:49
Stie cineva specialitatea de cadastru o pot gasi la vre'o universitate din iasi?
A întrebat lampard pe 20.07.2011, la 20:08
spuneti-mi va rog ^.^
elevii..trebuie sa scrie 3 licee sau colegii la care doresc sa intre?
A întrebat barby pe 20.07.2011, la 19:19
spuneti va rog,cine stie sigur,cite locuri cu bursa ofera romania pentru basarabeni pt studii universitare
A întrebat smartkolea pe 20.07.2011, la 19:03
unde pot gasi repartizarea de locuri pentru absolventii de liceu din romania?
A întrebat activ pe 20.07.2011, la 18:19
eu sunt deacord)
A întrebat barby pe 20.07.2011, la 17:27
daca toate raspunsurile sunt in metodologie, atunci de ce e invadata rubrica "Intrebari-raspunsuri"? :)
eu personal as vrea sa cream acest grup! daca cineva e de-acord cu mine atunci let's do it :)
A întrebat marisa92 pe 20.07.2011, la 17:21
am o idee ;) haideti sa cream un grup in skype si sa vbim direct acolo despre admiterea in Ro. sa ne mai consultam, sa facem schimb de informatii.. ce ziceti? :)
A întrebat marisa92 pe 20.07.2011, la 17:12
cine cunoaste, ajutati-ma va rog, in ce consta forma medicala pe care trebuie sa o prezentam pentru depunerea actelor la invatamintul universitar, am inteles ca difera de cea ce se face la noi. mersi anticipat!
A întrebat marisa92 pe 20.07.2011, la 17:05











