Întrebări şi Răspunsuri (de la 3031 la 3045)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
Despre căminele din Iaşi, cunoaşte cineva?
A întrebat Mihaita pe 21.07.2011, la 19:29
cine shtie, admiterile postuniversitare se fac in perioada admiterii universitare?
A întrebat maruigres pe 21.07.2011, la 19:17
Salut. puteti sa-mi spuneti va rog cam in ce perioada a fost anul trecut turul 2 la admiterea in Romania? Si cam peste cit timp dupa incheierea admiterii se afiseaza listele? Mersi anticipat.
A întrebat michelle pe 21.07.2011, la 17:28
Salut sunt curios sa aflu cine doreste in Ro sa depuna documentele la Studii Economice la facultatea Economica si ce medie avezi la Bac si pe 3 ani de liceu .
A întrebat dizseh pe 21.07.2011, la 15:52
Buna! vreau sa zic despre data depunerii documentelor, numai eu una am vazut negru pe alb scris 31-8 august?de unde protv a luat ca admiterea o s prelungeasca asa de mult timp!!! cineva o vazut in metodologie data de 31 -16 sau chiar mai mult? cei cu asta?poate om ajunge la facultate prin noiembrie!! dar cei care vor s incerce din al doilea tur ,tac!anul acesta nu este bine organizata admiterea! parerea mea.
A întrebat milocik pe 21.07.2011, la 15:21
Salut :)
Cine ar putea sa-mi spuna daca as putea depune actele p/u studii universitate in Romania la consulatul din Cahul, eu fiind originara din Chisinau.
A întrebat miss_sunshine1 pe 21.07.2011, la 15:19
Buna tuturor. As vrea sa stiu daca acesta e numarul final de locuri fara bursa? Anul trecut, daca nu gresesc, s-au mai adaugat sau cifra din start publicata a fost si cifra finala?
A întrebat Irynuka pe 21.07.2011, la 13:49
ginditi-va ca e o singura comisie care se deplaseaza prin toate tarile carora Romania a acordat locuri la studii,asa ca este imposibil ca in perioda 31 iulie-8 august sa se poata depune actele la cele 3 consulate.poate fi numai succesiv: 31 iulie- la Cahul; 8 august- Chisnau si 16 august -Balti
A întrebat Kamaz pe 21.07.2011, la 13:28
Stie cineva, se dau locuri anul acesta la geodezie si cadastru? ms...!
A întrebat lampard pe 21.07.2011, la 13:21
Copie după Paşaport/carte de identitate a candidatului şi al părinţilor/tutorilor legali eliberate de autorităţile din R. Moldova..... cum pot intelege ce documente trebuie aici ??? :) plz raspundeti rpd ..
A întrebat PiSLa pe 21.07.2011, la 13:08
salutare la toti!!! cine stiu inde pot gasi repartizarea locurilor pentru absolventii liceelor din romania???
A întrebat activ pe 21.07.2011, la 12:42
Buna! cine mai doreste sa invete la UMF din Iasi, facultatea medicina dentara? Raspundeti-mi pls, cred ca avem despre ce discuta:)
A întrebat marisa92 pe 21.07.2011, la 11:59
Stie cineva, cu referire la redobindirea cetateniei, daca numele persoanei trebuie sa apara in Ordine Anc, exact in ordinul din ziua in care s-a examinat dosarul? sau nu e neaparat?
A întrebat inguta pe 21.07.2011, la 11:38
Putem aplica pt 3 universitati diferite, dar aceiasi specializare si din acelasi oras?
A întrebat inguta pe 21.07.2011, la 11:08
cine ce stie despre caminile studentesti? conditii?
merci mult
A întrebat ludmila_11 pe 21.07.2011, la 10:25











