Întrebări şi Răspunsuri (de la 2866 la 2880)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
foaia matricola o iau de la institutia unde am absolvit clasele liceale, sau e foaia care insoteste diploma de bac, la mine in foaia ceea sunt doar medile pe toti anii, pe fiecare an in parte nu sunt
A întrebat sashio pe 29.07.2011, la 09:31
salut, am o intrebare, este o anumita taxa la depunerea actelor?
A întrebat Dorinel pe 29.07.2011, la 00:17
cine doreste sa-si faca buletin romanesc, adresati-va.
A întrebat mere_lica pe 28.07.2011, la 23:53
am o intrebare cererea trebuie completata de noi sau ne va da acola la consulat o cerere???
A întrebat liviu2011 pe 28.07.2011, la 23:04
buna, are cineva un model de cerere complectata sa mi-o trimita si mie, skype:vilikan_15. va rog frumos, am unele neclaritati si vreau sa fiu mai sigur . multumesc
A întrebat vilikan pe 28.07.2011, la 22:44
Salutare...şi eu depun la Bălţi! Abia aştept!
apropo tot la drept, intenţionez!:)
ce specializări mai sunt la drept(Iasi), stie cineva?
baftă la toti! ne vedem , pe 31-2 aug:)))))
A întrebat Mihaita pe 28.07.2011, la 22:41
Salut!!!! As vrea sa fac legatura cu cei care opteaza pentru Domeniul fundamental:Limbi moderne aplicate, Specializarea: Limbi moderne aplicate. Specificati va rog si limbile pentru care optati!!! Astept raspuns!!!
A întrebat dulceata171992 pe 28.07.2011, la 22:28
pt liceenii cu Bac-ul in Romania, se permite depunerea actelor la Chisinau? Va multumesc.
A întrebat esperanta8 pe 28.07.2011, la 19:14
cine aplica pt Politehnica Bucuresti?
A întrebat iriadna pe 28.07.2011, la 18:37
Buna, am certificatul de nastere romanesc cu CNP, dar am nevoie de mentiune de divort pentru a face pasaport.
Am inteles ca treaba asta se face la Primaria Sectorului 1, si e nevoie de programare.
Intrebare: O fac acolo pe loc sau pot sa o fac si online?
Daca pot online, va rog sa imi dati si un link.
Mersi Anticipat!
A întrebat fireblade pe 28.07.2011, la 17:44
salut
in cererea de inscriere este indicat ca tre' d completat cu litere latine... daka numele are "ţ" "ş" tot ramine ţ, ş ?
ms anticpat
A întrebat kolea_naumov pe 28.07.2011, la 17:26
Pe 23 septembrie voi implini 16 ani,deci am nevoie de cazier juridic?
A întrebat Alinutsa pe 28.07.2011, la 16:53
buna am o intrebare daca am terminat facultatea in md si vreau sa fac masterul in romania obtin o bursa sau nu, sau e cu taxa masterul si cite locuri sau acordat anul acesta pentru cei care au absolvit facult in md.?
A întrebat dan pe 28.07.2011, la 15:44
Salutare...! Spuneti va rog, forma 086-e e valabila, pentru a fi admis, sau e nevoe de 086-u?
A întrebat MrDumitru pe 28.07.2011, la 14:04
Cine poate sa ma ajute cu un sfat!!!!!
Ma aflu cu serviciul in Istambul, mi-a venit invitatie in Moldova pentru depunerea juramintului, dar nu pot pleca, pot sa depun juramintul in consulatul Romaniei din Istambul?
A întrebat activ pe 28.07.2011, la 13:57











