Întrebări şi Răspunsuri (de la 2941 la 2955)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
pentru media de concurs conteaza doar media examenelor de bac si media a 3 ani de liceu. nimic mai mult? nu conteaza la ce am dat bacu de solicitare?!
merci anticipat
A întrebat ludmila_11 pe 25.07.2011, la 18:36
da..eu
A întrebat Alinutsa pe 25.07.2011, la 17:45
Salut, aplica cineva la liceu in Cluj-Napoca?
A întrebat AlexandruCj pe 25.07.2011, la 17:17
salut...cineva alege sa studieze Medicina in Tirgu Mures?
A întrebat crinu pe 25.07.2011, la 16:33
Salut,
Cine doreste sa aplice Matematica-Informatica sau Stiinte ale Naturii contactati-ma pe skype :) ;)
dumitriu7
A întrebat DumitruGodina pe 25.07.2011, la 15:57
pentru informatii mai rapide intrati pe chat-ul asta:
http://www.facebook.com/groups/249159458437309?ap=1
A întrebat pascaru pe 25.07.2011, la 13:58
caut colega de apartament, in bucuresti
A întrebat iriadna pe 25.07.2011, la 13:41
Bună ziua. Am o întrebare :
Dacă depun actele la Universitatea ”Dunărea de Jos” din Galați, și anume Facultatea Transfrontalieră de Științe Umaniste, Economice și Inginerești (care se află în Cahul), mai pot depune actele în altele 2 universități din România?
A întrebat Alexx pe 25.07.2011, la 13:30
Buna ziua, am o intrebare:
La depunerea actelor la consulat, ai nevoie de actele originale (Buletin,pasaport,atestat) sau numai de copiile legalizate, fiindca am un parinte plecat peste hotare si nu ii am pasaportul intrenationat si trebuie sa fiu sigur daca trebuie sau nu?
Multumesc anticipat!!!!!!
A întrebat alexander996 pe 25.07.2011, la 13:02
mai am inca o mica intrebare .. diploma de bac.. adica copia legalizata .. trebuie neaparat sa fie confirmata la ministerul de invatamint ca e verdica dupa original .. sau daca e copia legalizata poate nu mai trebuie si confirmarea la minister .. ms inca o data
A întrebat Georgiana pe 25.07.2011, la 12:57
Buna spuneti-mi va rog daca voi fi admisa,e nevoie de facut viza kiar daca am permisul de mic trafic?
A întrebat TiNa4kA pe 25.07.2011, la 12:43
salut....... pentru studii preuniversitare este nevoie:1.Acordul scris al părinţilor pentru înscrierea elevei la concursul de admitere în România (declaraţie notarială); declarația notarială a părintelui privind școlarizarea în România a elevei minore.2.foaie matricola(copie legalizata).3.copie legalizata a pasapoartelor de uz extern ale parintilor si candidatului.4 copie legalizata a buletinelor.5 certificat de nastere(copie legalizata)6 adeverinta medicala,certificat de vaccinare,certficat Hiv-Sida(copie legalizata la toate)........mai este nevoie inka de ceva??..mersi anticipat)
A întrebat Lory pe 25.07.2011, la 12:43
salut .. e adevarat ca pentru a depunde actele la ambasa de pe vlacu pircalab sau de linga .. ceva de genu .. avem la dispozitie pentru cei din centru rep. moldova de trei zile : 3, 5 si 6 august ? stie cineva? va rog frumos sa'mi rs si mie.. ms mult ..
A întrebat Georgiana pe 25.07.2011, la 12:41
este cineva care vrea sa depuna la universitatea ovidius din constanta? s-au la alta universitate din constanta? eu am vrut foarte mult la facultate de arte,cu specialitatea nu eram prea sigura,am vrut foarte mult la actorie,dar ma gindeam oricum muzica findca pina acum am studii de muzica.si cind am privit ca nu se ofera locuri la universitatile din constanta si anume la facultate de arte.m-am disperat.si sunt descurajata total...stie cumva cineva de ce nu se ofera locuri la arte? poate imi raspunde cineva care are atributie tot la arte...va rog..
A întrebat iziumchik pe 25.07.2011, la 12:21
am o intrebare foaia matricola este anexa la diploma de bacalaureat???????
A întrebat liviu2011 pe 25.07.2011, la 11:54











