Întrebări şi Răspunsuri (de la 2956 la 2970)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
va rog mult...daca cineva ar vrea sa-mi raspunda...am o problema cu universitar si preuniversitar...ce inseamna preuniversitar(ca la naiba nu inteleg)?
A întrebat iziumchik pe 25.07.2011, la 11:07
Salut !
Cine vrea la STIINTE POLITICE rog sa-mi scrie in skype.
jonny-jonny91
A întrebat johncsmd pe 24.07.2011, la 23:36
Salut..in ce oras si universitate din RO e mai bine sa inveti la marketing si logistica..ms anticipat.
A întrebat steam_turist pe 24.07.2011, la 21:40
salut,cei care locuiesc in Ungheni unde depun dosarul pentru admitere,la Balti sau Chisinau?ms
A întrebat sweet_melody pe 24.07.2011, la 21:36
Spuneti Va rog unde este publicata lista actelor necesare pentru depunerea actelor la studii in Romania? Cite seturi de acte trebuie depuse pentru 3 obtiuni? scuze, ....
A întrebat fredi pe 24.07.2011, la 20:47
pentru Crina- cum de corectat?
A întrebat fredi pe 24.07.2011, la 20:40
Spuneti Va rog unde este publicata lista de acte pentru a depune actele la studii in Rominia? Cite seturi de acte trebue de depus sau depui un set de acte pentru 3 obtiuni? Mersi!
A întrebat fredi pe 24.07.2011, la 19:46
Salut, spuneti-mi, va rog, daca parintii pot depune actele in locul elevului la consulat pentru admiterea la liceu in Romania, in absenta copilului, pentru ca pe moment nu e in tara. Mersi anticipat.
A întrebat vyku pe 24.07.2011, la 19:06
Salut...in lista cu documete necesare pentru admitere e scris ca avem nevoie si de acordul scris al parintilor...acest acord se refera la elevii care depun documentele pentru studii preuniversitare sau si pentru acei care dau la universitati...si acest acord treb de scris pe o foaie "speciala" sau e bun si un servetel..multumesc anticipat.
A întrebat steam_turist pe 24.07.2011, la 18:33
In metodologie anexa 9B..scrie la unele colegii ca trebuie de dat proba de limba moderna..e adevarat? in ce consta aceasta proba?
A întrebat Lory pe 24.07.2011, la 17:56
salut....as dori sa acord o intrebare celor care deja sunt studenti in romania si anume in economie...deci intrebarea este....la sfirsitul primului simestru este asa avantaj daca i se poate spunce,,,de a alege specialitatea definitiv?(eu am inteles ca primul simestru inveti de toate cite putin, iar apoi te specializezi in domeniul pe acre il alegi) ms anticipat
A întrebat adaiulica pe 24.07.2011, la 17:35
stie cineva rezultatele primului tur vor fi afisate pina la 1 septembrie si turul 2 cind va fi?
A întrebat liviu2011 pe 24.07.2011, la 16:33
salut...daca pina acum stateam la dubii intre arhitectura si medicina....acum aleg intre drept si medicina....si chiar daca sunt aproape sigura ca trebuie totusi sa aleg dreptul..(m-au convins prietenii care invata la drept in ro si nu numai)oricum...ce credeti?
A întrebat Cris_e pe 24.07.2011, la 16:31
in lista cu documente scrie ca trebuie copia dupa cartea de identitate autentificata de ambasada sau a misiunii diplomatice a rom,
se face asha ceva sau e de-ajuns autentificarea la notar?
si rezultatul de la sida,trebuie sau nu? citi oameni atitea pareri
multumesc mult anticipat:*
A întrebat anagurduza pe 24.07.2011, la 16:19
buna..suneti-mi va rog cand e depunerea dosarelor la Chisinau? Pe 8 e inceputul sau nu?
A întrebat nitza17 pe 24.07.2011, la 15:54











