Întrebări şi Răspunsuri (de la 2971 la 2985)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
salut....poate cineva care va depune la balti sa-mi dea adresa pe skype? sau id de mess? ms frumos
A întrebat adaiulica pe 24.07.2011, la 14:44
salut! spune-ti va rog de pe ce data se poate de depus documentele la ambasada ro?
A întrebat eug.n199 pe 24.07.2011, la 12:03
Buna! Spuneti-mi va rog copia la pasaport este obligatorie?
A întrebat natalita_525 pe 24.07.2011, la 11:32
spune-ti-mi va rog, in cazul in care vreau in Ro la masterat, unde trebuie sa depun actele? la Consulat sau strict la universitate?multumesc anticipat
A întrebat LoreDOM pe 24.07.2011, la 11:30
Spuneti va rog, pentru studii liceale, pe ce data se depun actele?
A întrebat MrDumitru pe 24.07.2011, la 01:09
cam sunt putine locuri afisate in metodologie cam 2-3 la o facultate si in cel mai bun caz 10-25,este corecta aceasta informatie ca daca da atunci nimeni nu mai intra acolo la universitate
A întrebat liviu2011 pe 24.07.2011, la 01:03
Cine doreste sa intre la universitatea IL. Caragiale din Bucuresti?
A întrebat nelion pe 24.07.2011, la 01:00
cine stie cite locuri ofera fiecare universitate in parte din Romania de exemplu universitatea de medicina din Cluj,Iasi,Bucuresti sau orase mai mici,????/si in care orase sunt mai mari sansele?????
A întrebat liviu2011 pe 24.07.2011, la 00:21
Stie cineva cind vor fi anuntate rezultatele admiterii in Romania si pe ce site in turul 1????/dar in cazul turului 2??????
Multumesc anticipat
A întrebat liviu2011 pe 24.07.2011, la 00:03
da foaia matricola de unde sa o luam caci eu am doar diploma de bac?????????
A întrebat liviu2011 pe 23.07.2011, la 23:59
Spuneti-mi va rog cum totusi se calculeaza Bdom
A întrebat whitefenix pe 23.07.2011, la 22:46

A întrebat irina.bistritchi pe 23.07.2011, la 22:05
Buna!!!
Poate sa ma ajute cineva cu asa o intrebare: dupa ce primesti rezultatul ca esti admis la studii in Romania, e necesar sa confirmi locul prin depunerea actelor in original. Cit timp avem la dispozitie pentru a confirma locul ( pentru a depune actele in original)???
A întrebat MAGNOLYA pe 23.07.2011, la 21:58
Buna! poate sa imi spuna cineva,daca cu BAC-ul si Licenta din Md pot sa depun la Masterat in Ro.Va rog mult sa-mi raspundeti careva!!!!
A întrebat alondra pe 23.07.2011, la 21:20
Salut,cine-i de la cahul,va rog spunetimi skype-ul sau odno vostru,vreu sa ma consult!!!!!!!
A întrebat cubreacovdima pe 23.07.2011, la 19:31











