Întrebări şi Răspunsuri (de la 3001 la 3015)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
da cazier juridic mu trebuie de facut ?si daca da de care roman sau moldovenesc"?????
A întrebat liviu2011 pe 23.07.2011, la 01:10
..Vrea cineva la Colegiul National'Mihai Eminescu' din Iași?..))
A întrebat Lory pe 22.07.2011, la 23:31
am auzit ca la chisinau se d la admitere doar pe 3,4,5,6august e devarat???
A întrebat Taniusa pe 22.07.2011, la 22:29
salut imi poate spune cineva sigur, daca este nevoie de acordul scris al ambilor parinti autentificat la notar.. pentru studii de licenta in RO ?multumesc
A întrebat vikkkusea pe 22.07.2011, la 22:08
Trebuie sa facem copie legalizata la testul Hiv-Sida,sau nu este obligator?)
A întrebat Lory pe 22.07.2011, la 22:00
daka locuiesc in chisinau pot sa depun actele de la balti??
A întrebat nata12 pe 22.07.2011, la 21:47
Salut! puteti sami spuneti cind este admiterea in Romania sau daca e posibil mai concret data....ms
A întrebat Nickushor1 pe 22.07.2011, la 20:26
Salut ;)
Am asha o intrebarica, eu am dubla cetatsanie, am pashaport roman, dar depun ka MD, totushi am nevoie de permis de shedere ??? sau daka am pashaportul roman pot sa nu mi-l fak (permisul)...
A întrebat sireoshka pe 22.07.2011, la 19:26
Studii preuniversitare
e nevoie de o declaratie pentru participare la concurs si alta pentru scolarizare in romania si ambele fiind depuse in original?
A întrebat Alinutsa pe 22.07.2011, la 19:03
Spuneti-mi va rog cum totusi se calculeaza Media Generala de admitere
A întrebat whitefenix pe 22.07.2011, la 18:12
inca o intrebare : as putea scrie pe cerere aceeasi universitate in acelasi oras, in acelasi domeniu cu 3 specializari diferite ??????? multumesc
A întrebat mere_lica pe 22.07.2011, la 17:59
buna , sunt la facultate la ro la cu taxa si as vrea sa stiu dac mai pot face una la buget , as putea da si eu actele la ambasada p-u a mai face o facultate la buget? treb oare sa arat vre-un act precum ca sunt la cu taxa la prima facultate?mc
A întrebat mere_lica pe 22.07.2011, la 17:48
Sa dea Domnul sa reusim toti sa fim admisi...succes tuturor!!!
A întrebat TiNa4kA pe 22.07.2011, la 15:58
salutare la toti!!! cine stiu inde pot gasi repartizarea locurilor pentru absolventii liceelor din romania???
A întrebat ACTIV pe 22.07.2011, la 14:12
Stie cineva, cu referire la redobindirea cetateniei, daca numele persoanei trebuie sa apara in Ordine Anc, exact in ordinul din ziua in care s-a examinat dosarul? sau nu e neaparat?
A întrebat inguta pe 22.07.2011, la 11:51










