Întrebări şi Răspunsuri (de la 3241 la 3255)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
Salutare///am si eu o intrebare....ce fel de forma medicala trebuie 86e,ori 86u...ori nu conteazxa asta?????si care e foaiea matricola????este anexa la diploma sau nu??????raspundetimi va rooog!!!!cine poate sa ma ajute sa imi dee skaypu ori yahooo.... va multumesc mult!!!!!!!ori imi raspundeti aici....
A întrebat dimcikG pe 15.07.2011, la 01:58
Salutare inca o data!!!
1-La admitere, la consulate, pe linga pachetul de acte pregatit, mai avem nevoie si de actele originale sa le aratam???
Eu as vrea sa depun si in MD, si daca aici trebuie diploma de bacalaureat in original, la consulat ce ma fac???
2- Daca sunt admisa si in MD si RO, trebuie sa plec sa iau diploma de la universitatea noastra si sa o prezint in Romania sau la consulat? Care e procedura ce urmeaza?
A întrebat butterfly pe 15.07.2011, la 01:20
Buna! ce orase , universitati recomandati pentru facultatea de turism?
A întrebat sika23 pe 15.07.2011, la 01:08
in cit timp imi pot face forma medicala
A întrebat Mocanu pe 14.07.2011, la 23:55
Deci daca am buletinu romanesc pai cum fac eu inscrierea la universitatea din Iasi de ex?
A întrebat marseli pe 14.07.2011, la 23:44
cind se incepe admiterea pentru sezonul 2011-2012
A întrebat Mocanu pe 14.07.2011, la 23:15
spuneti-mi va rog as avea vreo sansa in bucuresti..studii preuniversitare..cu media 8.4???
A întrebat Lory pe 14.07.2011, la 23:14
spuneti-mi va rog daca s-a inceput admiterea?? eu am inteles ca s-a inceput azi si dureaza pana pe data de 22iulie...ms mult))
A întrebat Pollynush pe 14.07.2011, la 22:30
cauta un oras cat mai departe si mai mic,unde nu ddau atat de multi.....petrosani,alba...mai vezi si tu
A întrebat anita21 pe 14.07.2011, la 22:30
Salut !
Cine stie am vre'o sansa sa intru la Cuza, facultatea de Economie si administrarea afacerilor, avind media pe 3 ani 7.39 si la BAC 8.00 ? Ms mult !
A întrebat lampard pe 14.07.2011, la 21:42
Salut !
In anexa 1A pe prima pagina jos este un tabel (Studii Absolvite). Cum trebuie sa il completez ?
Va multumesc anticipat
A întrebat sergius pe 14.07.2011, la 20:28
Am o intrebare. Daca am deja cetatenia romana si adeverinta de nastere dar buletin si pasaport inca nu, in ce categorie voi intra eu, cetatean al RM sau al Romaniei?
A întrebat KillerHaker pe 14.07.2011, la 20:00
Buna!poate sami zica si mie cineva cu ce medii sau intrat la asistenta sociala iasi anu trecut?Sau in general in toate universitatile din RO?Ms mult.
A întrebat Alyona pe 14.07.2011, la 19:49
Salut! poate sami spuna cineva daca am vreo sansa sa intru la buget undeva la universitate la specialitatea informatica sau tehnologii informationale cu media 8.25 la BAC si 8.25 pe 3 ani si in care orase e mai bine sa dau actele? ms!
A întrebat KillerHaker pe 14.07.2011, la 19:23
care e foia matricola? e vreo anexa la diploma?
A întrebat greeny pe 14.07.2011, la 19:13











