Întrebări şi Răspunsuri (de la 3286 la 3300)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
buna am o intrebare anul acesta se dau burse la masterat pentru cei care absolvesc licenta in moldova
A întrebat dan pe 13.07.2011, la 16:46
Salut,am si eu o intrebare,am inteles ca cei care depun la medicina au nevoie de un certificat medical special!!!Cine stie ce fel de certificat???Va multumesc anticipat
A întrebat Citrinka pe 13.07.2011, la 16:01
La depunerea actelor e necesar si buletinul si pasaportul??sau doar buletinul...??
A întrebat ilona pe 13.07.2011, la 15:58
pasapoartele de uz (cele straine) extern trebuie nu doar pentru viza..dar si in ziua depunerii actelor???
A întrebat Lory pe 13.07.2011, la 15:48
buna...la consulat se vor prezenta foi cu codurile colegiilor,liceilor..?..sau trebuie sa le stii de acasa..de pe admitereliceu.ro?....iar codurile judetelor..deasemenea trebuie cunoscute???..ms anticipat :*
A întrebat Lory pe 13.07.2011, la 15:44
Am cetatenia dubla, cu domiciliul in Romania. Pot depune actele ca basarabean? Ce tip de adeverinta medicala este necesara?
A întrebat EugeniuCarp pe 13.07.2011, la 15:04
Pentru DumitruGodina! Daca imi fac doar buletin fara sa imi fac pasaport la fel pierd bursa,locul fara taxa si caminul? Schimba ceva faptul ca ai doar buletin fara pasaport? Va multumesc!
A întrebat oleg.m pe 13.07.2011, la 14:33
are cinva ca model cum arata foaia matricola???am fost la colegiul unde am invatat si ei idee nu au ce i asta!!!(((
A întrebat valkyrya91 pe 13.07.2011, la 12:34
sall...poate cineva sa imi zika din ce data pot depune actele la studii(de licenta) in RO:)))MS
A întrebat americangirl pe 13.07.2011, la 12:27
SSalut!!! Cum credeti cu media 8,59 am sanse sa intru la SStiinte sociale si politice? ???////...............(Universitatea din BBucuresti)......dar stiinte umaniste?????????
A întrebat ElenDEX pe 13.07.2011, la 12:00
salut!..ce este cazierul juridiciar si la ce avem nevoie de el?..unde il putem face in MD?..ms.
A întrebat Lory pe 13.07.2011, la 11:33
Salut...! Cine shtie am vreo sansa sa intru eu la master cu media 7,24??? Va rog mult raspundeti-mi!!!
A întrebat serii_sp pe 13.07.2011, la 10:38
salut am media la bac 7 si pe 3 ani 9 am sanse sa intru la economie si ce documente imi trebuiesc pentru ambasada?
A întrebat lilik pe 13.07.2011, la 09:05
salut....spuneti-mi cineva daca stie pe ce data se incepe depunerea documenteleor la ambasada????????? mrss mult!!!
A întrebat dimcikG pe 13.07.2011, la 08:21
Spuneti-mi va rog cineva....de ce documente am nevoie pentru a invata in Romania??
A întrebat ilona pe 13.07.2011, la 00:13











