Întrebări şi Răspunsuri (de la 3436 la 3450)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
Am terminat colegiul de medicina,si vreau dupa colegiul sami continu studiile la Rominia.Spuneti-mi va rog, ce acte sunt necesare.Cu diploma de la colegiu?
A întrebat Berlinschi pe 02.07.2011, la 17:40
care sunt cele mai intrebate facultati si care sunt mai putin intrebate?
A întrebat nata12 pe 02.07.2011, la 14:47
Am nevoie de ajutor . Ieri am dat juramintul la consulatul de la Balti . Sunt foarte fericita . Sunt divortata si am un minor . As vrea sa ma sfatuiti cum sa fac cit mai ieftin, fiindca la Balti sunt foarte mari preturile . Vreau sa fac Certificatele de nastere al meu si a fiicei , certificat de divort , pasaport romanesc . Pot pleca la Bucuresti si sa dau o data la certificat de nastere si de divort ???? . Va rog mult sa ma ajutati . Cu respect Veronica
A întrebat veracucu pe 02.07.2011, la 11:46
Cei care doresc sa fie ajutati in privinta admiterii elevilor in Romania sau au intrebari sa ma contacteze:id_mess : jossyna_malvyna; skype : zinushka931.Astept:)
A întrebat Josyna pe 01.07.2011, la 23:39
Si cum as putea sa intru la buget??????????
A întrebat timiditate33 pe 01.07.2011, la 22:30
Care sunt actele necesare pentru intrare la invatatura a studentilor Moldoveni
A întrebat timiditate33 pe 01.07.2011, la 22:28
as vrea sa stiu daca pot intra la vreo universitate din sibiu sau cluj ku media 8.2 si media 8 a bac ????
A întrebat nata12 pe 01.07.2011, la 21:55
asi vrea sa aflu cind vor aparea actele necesare pentru studii universitare shi oferta universitatilor cu locurile respective?multumesc anticipat
A întrebat radu22 pe 01.07.2011, la 14:42
am o intrebare ,,,,cand are loc admiterea elevilor in romania ..si actele necesare ms
A întrebat snakeice pe 01.07.2011, la 13:55
salutare inca o data .. si ms de raspunsuri .. as putea sa stiu si eu va rog frumos cum se afla media de absolvire .. am vazut acolo asa o formula .. (0,9 x MA) + (0,1 x Bdom) = MG; unde MA reprezintă media de absolvire , care se calculează cu două zecimale, fără rotunjire; ( MA = (M lic + M bac)/2), iar Bdom, este domeniul fundamental de studii, ce ar trebui sa calculez aici ca nu pot sa inteleg .. ma ajuta si pe mine cineva va rog frumos .. multumesc anticipat ..
A întrebat Georgiana pe 01.07.2011, la 12:57
Salut. Va rog frumos cine cunoaste telefon de contat al consulatului din Balti? In afara de cel indicat pe site-ul oficial unde raspunde robotul.
A întrebat Lenrock pe 01.07.2011, la 11:07
Salut! am si eu o mare rugaminte, cine merge saptamana asta sau saptamana viitoare la bucuresti sa isi ridice certificatul de nastere sa imi raspunda, sau sa adauge sa ma contacteze pe id de mess: roman_ia Va rog frumos. Multumesc
A întrebat david pe 01.07.2011, la 11:05
salut am depus actele la redobindirea cet.Romane la Chisinau pe 27.12.2010 .cum as putea urgenta procedura de redobindire a cet.Romane sau a afla numarul dosarului.Mersi anticipat.
A întrebat valeriog37 pe 01.07.2011, la 09:35
Salut! am si eu o mare rugaminte, cine merge saptamana asta sau viitoarea la bucuresti sa isi ridice certificatul de nastere sa imi raspunda, sau sa adauge id mess: roman_ia Va rog frumos. Multumesc
A întrebat david pe 01.07.2011, la 09:26
Salut la toti am auzit asa un zvon ca pentru a intra la universitate din romania este nevoie obligatoriu de media 8.5+ si va fi examen de intrare
A întrebat andark pe 01.07.2011, la 00:41











