Întrebări şi Răspunsuri (de la 3316 la 3330)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
Spunetimi va rog daca anul acesta se dau burse la master pentru studetii care au absolvit facultatea in R. Moldova
A întrebat dan pe 12.07.2011, la 16:25
salut...apuneti-mi va rog daca am media la bac 7.80 am sanse sa invat la universitatea nationala de muzica din bucuresti??sau poate alte orase, insa tot muzica...??si totusi cine stie cind incepe admiterea la ambasada??mersi anticipat...
A întrebat ilona pe 12.07.2011, la 15:58
salut.am nevoie de un sfat.cine imi poate recomanda o univrsitate buna in Bucuresti(sau citeva) pentru a studia dreptul.multumesc
A întrebat smartkolea pe 12.07.2011, la 15:34
Spuneti va rog unde putem vedea locurile acordate de Romania pt studentii basarabeni 2011-2012...multumesk anticipat
A întrebat Nickushor1 pe 12.07.2011, la 15:17
Cine vrea la medicina generala? Unde doriti sa depuneti actele si ce medii aveti? doriti sa vorbim despre asta?
A întrebat lucero pe 12.07.2011, la 15:17
Buna ! am asa o intrebare! mam uitat in lista de anul trecut admisi la informatica si repartizarea locurilor licenta pt R.moldova, deci am observat un lucru pe fisa unde se repartiza locurile, erau putine locuri , si doar cu bursa ! cind mam uita in lista unde au fost admisi erau mai multi doar fara bursa, . Intrebarea suna asa ! cum aceasta este posibil si de ce criterii se tine cont
A întrebat Sandi pe 12.07.2011, la 14:31
PENTRU CRYSTY. De ce ne vaneaza pe cei care ne facem buletine romanesti ?????? De ce ne inlatura drepturile noastre?????? Multumesc!
A întrebat oleg.m pe 12.07.2011, la 14:08
buna..imi poate spune cineva ce documente sunt necesare pentru studii liceale(preuniversitare) in RO?...si daca sunt necesare pasapoartele straine ale parintilor pentru studii?..ms anticipat :*
A întrebat Lory pe 12.07.2011, la 13:37
Buna!!!
As vrea sa stiu ce acte imi sunt necesare pt admitere la UMF Iasi .Sun din RM si am absolvit liceul de aici.
Apropo,cind totusi incepe admiterea???
Merci!!!
A întrebat buduviolina pe 12.07.2011, la 13:30
Sall!Cum credeti cu media de bac 7.5 am sanse sa intru la drept, nu conteaza orasul. Dati-mi va rog ceva sugestii,opinii referitor la facultatile din orasele mai slab cotate. Parerea dvs conteaza mult pt mine. Mersi.
A întrebat vilikan pe 12.07.2011, la 12:16
Cinda are loc admiterea la studii in Ro? deja se apropie 15 iulie si nimic informatii? stie cineva?
A întrebat inguta pe 12.07.2011, la 11:50
Intrebarea mea se leaga de o alta adresata...As putea renunta la buletinul romanesc(nu la cetatenie),unde am domiciliul in Romania,pastrandu-mi insa pasaportul roman,ca la admitere sa pledez exclusiv ca cetatean moldovean?
A întrebat Kopernicus pe 12.07.2011, la 11:38
Salut. Spuneti-mi va rog daca eu imi fac buletin romanesc atunci voi pierde bursa? sunt student anul III,mai am un an de facultate si sunt foarte interesat sa stiu. Va multumesc!
A întrebat oleg.m pe 12.07.2011, la 10:33
Am si eu o intrebare:daca anul asta am terminat colegiul de medicina in Balti,si vreau sa dau pentru o facultate de medicina din ro,pot sa depun dosarul pe baza de diploma de la colegiu fara bac?sau macar se ia in consideratie aceasta diploma?
A întrebat buburuza_90 pe 12.07.2011, la 09:33
Salutare, voi depune dosarul la ''Cuza'' din Iasi, facultatea de ''Economie si administrarea afacerilor''.As vrea sa aflu daca e posibil inscrierea la fara taxa si fara bursa?
A întrebat lampard pe 12.07.2011, la 03:29










