Întrebări şi Răspunsuri (de la 3361 la 3375)
RECOMANDARE: Citiţi politica site-ului
As vrea sa stiu daca pentru a fi admis in Iasi,(Stomatologie)trebuie sa dam examen de admitere,in cazul in care avem pasaport roman.Va multumesc!!!
A întrebat mihaela111 pe 08.07.2011, la 21:32
pe ce data incepe depunerea actelor de admitere la universitatile din Romania pentru studentii din Basarabia?
A întrebat smartkolea pe 08.07.2011, la 20:17
buna, cine stie care e programul la starea civila sectorul 1 pentru a te programa sa iti ridici certificatul de nastere, am inteles ca are program si duminica, cine e la curent? Va Multumesc
A întrebat david pe 08.07.2011, la 19:20
Cine doreste sa aplice la medicina...ce medii aveti si in ce orase doriti sa aplicati??
A întrebat Cris_e pe 08.07.2011, la 19:16
Spuneti-mi va rog...daca anul trecut s-au acordat 800locuri pentru basarabeni pentru ciclul I(licenta)...de ce in lista celor admisi sunt 1000 si ceva?...si asta fara cei admisi in turul II.....au fost adaugate locuri pe parcurs?
A întrebat Cris_e pe 08.07.2011, la 19:14
buna, cine stie care e programul la starea civila sectorul 1 pentru a te programa sa iti ridici certificatul de nastere, am inteles ca are program si duminica, cine e la curent? Va Multumesc
A întrebat david pe 08.07.2011, la 19:06
salut,admiterea pt Universitatile din Romania se incepe pe data plasata pe site-urile universitatilor sau pt basarabeni nu sunt valabile aceste date?
A întrebat sweet_melody pe 08.07.2011, la 18:38
salut, poate cineva sa ma informeze, dac am terminat studiile universitare in RM pot sa fac masteratu in rominia sau bursele sunt date doar pt cei ce au terminat universitatea in rominia?
A întrebat petru14 pe 08.07.2011, la 16:17
Cand incepe admiterea? Ca nu se specifica in metodologie.
Merci anticipat.
A întrebat mihaelab pe 08.07.2011, la 16:10
Buna ai nevoiie de buletin romanesc ? te pot ajuta eu!!! skype : ramashka203
A întrebat romma pe 08.07.2011, la 14:40
Salutare!! Cine mai este programat luni (11 iulie 2011) si cu ce merege sa isi ridice certificatul de nastere de la Starea Civila Sector 1 Bucuresti?
A întrebat david pe 08.07.2011, la 13:25
Asta e varianta finala a metodologiei????dc pe edu.ro nu este???kind o sa fie cifra de skolarizare?ms
A întrebat darkshine pe 08.07.2011, la 11:26
salut ,,,vreau sa fac studii liceale in romania ,,imi spune cineva unde pot vedea la ce institutiii sunt acordate locuri anul asta ,,,,mersi anticipat!!!!
A întrebat milsami pe 08.07.2011, la 10:36
unde opresc autocarele, microbuzele de pe ruta Chisinau-Bucuresti in Bucururesti?
A întrebat david pe 08.07.2011, la 09:48
Buna! cine e la curent, se poate circula pe la toate vamile cu actul precum ca ai depus juramantul fata de romania(foaia aia galbena)?
A întrebat david pe 08.07.2011, la 09:48











